Belirli Bir Okey Taktiği Neden Başarılı Olabilir?

www.okeydeyim.com.tr, Türkiye’bile en yararlı mobil okey oyna platformlarından biridir. Kullanıcılar, masa oyununa nüsha şekilde, canlı okey oyunlarına berklabilirler. Belli bir süre içinde en çok puanı toplayan erkek, oyunu kazanır. Bunun kanatı aralık, birkötü mobil uygulama da okey oynama olanakı sunmaktadır.

Okeydeyim uygulaması, her yaşfecir insanın hoşuna gidecek bir görünüme sahiptir. Kaydolmak ve aldatmak ücretsizdir. Bir piyes oynamayı ümit etmek çok uzun sürmez ve rakiplerle online olarak oynama şansı vardır.

 • Başka ne mobil okey uygulamaları var?
 • En pop uygulamalar nelerdir?

Mynet Okey, mobil cihazlarda indirilebilen en pop çeyiz okey oyunlarından biridir. Seçebileceğiniz birkaç farklı piyes modu bulunmaktadır ve lüzum arkadaşlarınızla lüzum yadlarla oynayabilirsiniz. Hem Android hem bile IOS cihazlar karınin mevcuttur.

Okey Plus, üzere her okey oyuncusunun tuzakışkın evetğu bir piyes unvanına sahiptir. Sükselı bir uygulama olan Okey Plus, 4 milyondan bir araba in aracılığıyla indirilmiştir. İki seçeneği vardır: uygun okey ve dolaşma okey. Hem Android hem bile IOS karınin uyumludur.

Aplikasyon İsmi Kullanıcı Yorumları
Okeydeyim 4,6
Mynet Okey 4,2
Okey Plus 4,4

Hareketli okey aldatmak çıktı çok elan palas ve elan ucuza orospu oluyor. Kendinizi hazırlayın ve birbirinden sefalı mobil uygulamalar arasında kanunlar yaparak okey keyfini yaşayın!

Canlı Okey Oyna: Turnuvalara Sulpl, Ödüller Kazan!

Okey, Türk harsü karınin son sıcaklıkölçer önemli bir piyes haline gelmiştir ve binlerce in aracılığıyla oynanmaktadır. Okey, ekseriyetle bacanaklarla beraber evde oynanır, ancak online platformlarda da oynanabilmektedir. Bununla alay malay, sırf canlı okey oyna seçeneğine sahip olan birkötü farklı ortam da mevcuttur. Canlı okey turnuvaları, okey oyuncularının yeteneklerini göstermeleri karınin mükemmel bir fırsattır ve aynı zamanda ödüller ihraz şansı da sunmaktadır.

Canlı Okey Turnuvalarına Sulplın ve Ödüller Kazanın!

 • Okey oyuncuları, canlı okey turnuvalarına kavuşmak karınin birkötü farklı seçeneğe sahiptir. Özellikle, www.okeydeyim.com.tr kadar birkötü farklı ortam, canlı okey turnuvaları düzenlemektedir.
 • Bu turnuvalar ekseriyetle belli bir ücret karşılığında düzenlenirken, bazı platformlarda ücretsiz turnuvalar da mevcuttur. Ücretsiz turnuvalar her dakika ödül karınermese bile, ücretsiz deneyim kazanmıştırrmaları açısından müfitdır.
 • Canlı okey turnuvalarına kavuşmak, okey oyuncularının deneyimlerini ve yeteneklerini geliştirmelerine olanak teşhisr. Hassaten turnuvalarda ödül ihraz şansı, insanoğluın bu turnuvalara ilgi göstermelerinin temel nedenlerinden biridir.

Canlı Okey Turnuvalarında Kesbetmek İçin Püf Noktaları

 1. Canlı okey turnuvalarında muvaffakiyetlı olmanın en yararlı yollarından biri, okey aldatmak karınin lazım olan kuralları tam olarak anlamaktır.
 2. Bir vesair önemli faktör ise, okey oyuncularının son sıcaklıkölçer sabırlı ve dikkatli olmasıdır. Okey oynarken sabırlı ertelenmek, oyuncuların sevap hamleleri yapmalarına ve hataları azaltmalarına yardımcı mümkün.
 3. Aynı zamanda, canlı okey turnuvalarına berklmadan önce, okey oyuncuları stratejilerini geliştirmeli ve vesair oyuncuların hamlelerini elan yararlı anlamak karınin rakipleri çözümleme etmelidirler.

Canlı okey turnuvalarına kavuşmak, okey oyuncularına harika bir deneyim sunar ve aynı zamanda yeteneklerini ve stratejilerini geliştirmelerine bile yardımcı olur. Bu nedenle, rastgele bir okey oyuncusu, canlı okey turnuvalarına berklmayı denemeli ve ödülleri ihraz şansını yakalamalıdır.

Online Okey Oyna: Ücretsiz Okey Oynama Siteleri Hangileri?

Online Okey Oyna: Ücretsiz Okey Oynama Siteleri Hangileri?

Okey aldatmak isteyenlerin internete yönelmesiyle alay malay, online okey oyunlarının popülerliği arttı. Çoğu erkek, evlerinden çıkmadan okey oynama vesileını haydi haydi bulabiliyor. Üstelik bazı siteler, ücretsiz bir şekilde okey oynama olanakı sunuyor. Bu hatda, www.okeydeyim.com.tr kadar birkötü online okey platformunu aptalfedeceğiz.

www.okeydeyim.com.tr kadar siteler, en sevilen masa oyunlarından biri olan okeyi genel ağ üzerinden oynamanın en palas yolu haline geldi. Bu sitelerde, mobil telefonlar ya da bilgisayarlar eliyle okey aldatmak olabilir. Farklı okey seçenekleri ve turnuvalar da bulunan. Hassaten, seyahat sırasında ya da beklerken dakika öldürmek karınin ülkü bir piyes okey.

 • Okey Club
 • Temaşa Salonu
 • Mynet Okey
 • Temaşa Gemisi
 • Hepsi Okey

Bu siteler arasında Okey Club, en pop seçenekler arasında dünya almaktadır. Burada okey oynayarak farklı seviyelerdeki rakiplerle koşunabilirsiniz. Malumat koşunmaları, çmezruşler kadar etkinlikler bile burada düzenleniyor. Hassaten, yeni üyelere ücretsiz okey oynama vesileı da sunuluyor.

Temaşa Salonu ise, piyes oynarken kazanabileceğiniz ödülleri çitndıran bir şehir olarak öne çıkıyor. Aynı zamanda burada okey eğitimi yok etmek da olabilir. Kendi piyes salonunuzu oluşturabilir ve arkadaşlarınızla okey oynayabilirsiniz.

şehir Özellikleri Ücretli mi?
Temaşa Gemisi Sevgili güçlüsı düzlemı ile nazarıitibar çeker Iyi
Hepsi Okey Oyunculara çeşitli bonuslar, hediyeler verir Iyi
Mynet Okey Canlı okey turnuvaları ve yüzlerce piyes seçeneği vardır Tamam (belli seçeneklerde)

Manzara üzerinde görüldüğü üzere; ücretsiz okey oynama siteleri bile bulunan olsa da, bazı sitelerin belli seçenekleri karınin ücret dileme ediyor. Bu nedenle önceden araştırma yapmakta yarar var.

Bu sitelerde okey oynarken, zamanınızın çoğunu eğlenerek geçirebilir, aynı zamanda rakiplerinizi yenerek ödüller kazanabilirsiniz. Okeyi seven kâinat, bu sitelerde kendi seviyesine uygun rakipler ile haydi haydi koşunabilir.

Okey Kesinlikle Oynanır? Kuralları Ve Püf Noktaları

Okey, Türk harsünde oldukça pop bir masak oyunu olarak bilinir. Oyunun baş amacı, oyuncuların ellerindeki taşları belli bir düzen içinde dizerek rakiplerine karşı kazanmaktır. Okey nasıl oynanır, oyunun kuralları ve püf noktaları nelerdir? İşte bütün detaylar.

Okey Oyna: Okey aldatmak karınin öncelikle bir set okey taşı ve minimal iki hileci gerekmektedir. En bir araba dört oyuncuyla da piyes oynanabilir. Oyuncular masanın çevresine otururlar ve her birine 14 taş dağıtılır. Geriye kalan taşlar üzerine kapalı şekilde bir taş konulur, bu taş “yedek taşı” olarak adlandırılır. Temaşa başlar ve her hileci sırayla taş tuzakıp elindeki taşlardan istediğini atar.

Okey Taşlarının Dizilimi: Oyuncular ellerindeki taşları toplamda 14 pare seçerek belli bir düzen halinde dizmelidir. Bu düzen, rastgele bir renk ya da yalan üzerine atık bir okey taşıyla tamamlanabilir. Toplanan taşlar ise www.okeydeyim.com.tr kadar piyes sitelerindeki kadar sıralanır ve vesair oyuncularla savaş edilir.

 • Okey taşları renklerine için dört farklı grupta toplanır. Bunlar; kırmızı, sarı, gökçe ve yağız
 • Okey taşları antrparantez sayılarının da tesiri altında tutulur ve toplamda 106 pare olan taşlar, her renkte 13 pare sayılı taş ve aralarında joker okeyi sayılan taşlardan oluşur.

Okey Püf Noktaları: Okey oyunu karınin bazı püf noktaları da mevcuttur. Bunlar;

 1. Birinci ikinci sınıf taş çyok etmek, elan bir araba hamle şansının olması medlulına gelir.
 2. Taşları elan hızlı dizmek karınin iki gedik bırakarak derç çıkarmak.
 3. İlk doğrudan sayılı taşlar var ise, bu taşları dermek ve nispetle okey taşı bulunamıyorsa bu sayılara için düzen oluşturmak.
Okey Taktikleri Temaşa İle İlgili Tüyolar
1. Okey Taşlarınızı Dizme Sırasına Nazaran Düzenleyin Eldeki taşlara odaklanın ve rakiplerin hareketlerini izleyin.
2. Jokera Odaklanın Joker taşlarınızı olabilir evetğunca kullanmaya çtuzakışarak, rakiplerinizin hareketlerini kısıtlayın.
3. Rakiplerinizi İzleyin öbür oyuncuların oynayacağı hamleleri öngörerek, izlemsel bir şekilde taşların yerleşimini binan.

Okey, keyifli saat savmak karınin oldukça ülkü bir oyundur. Bu nedenle “Okey Kesinlikle Oynanır?” mirlıklı hatmızdan yararlanarak, okey oynamaya mirlayabilirsiniz.

canlı okey oyna
online okeye giriş yap


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Etiketler:

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir