Fetiş Ürünleri

Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz altı ya da diz üstü giyilen çorapları tutan elastik şerit ve bantlara maruz isimdir. Başlangıçta sap iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Hasetmüzde çoğunlukla bayan iç giyim ürünü olarak üretilse de rical ciğerin üretilen daha dümdüz modelleri de mevcuttur. Midi Çağ dönemlerinde Avrupalı rical çoraplarının adiya kaymasını engellemek ciğerin elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde avrat vücudunda bacağın da bir şehvet aracı olduğu aptalfedildi. Ve bu beyırdan sonra hanımlar tarafından da kullanılmaya temellandı. Hatta unutulmaya vecih tutmuş bir batı geleneğine göre, düğünden sonra gelinin jartiyeri çıplak arttırma ile satıa sunulur ve yeni evlilere maddi dayak sağlanırdı. Bir diğer Avrupa geleneğinde ise, gelinin çciğerek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine sahih fırlatması o dönemlerde jartiyer ile bile gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan torlakler dernek raksında çiftlere zevcelik buyurmak zorunda idi. 1960’lı yıllarda basılan birgeniş sap dergisinde avrat vücudunu gösteren ışıkğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek kadar iç giyim ürünlerinden sonra jartiyer de iz almaya temelladı ve günümüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle bile kullanılır hale geldi.

En çok yeğleme edilen rengi eskiden de olduğu kadar beyazdır. Siyah ve pembe kadar renkleri de akseptans görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler kabil olduğu derece nazikçe olmalı ki, dış kıyafetten belirli olmaması ve giyen kişgüzel rahatsız etmemesi gerekir. Moda bölümü çıktı jartiyeri uslu modül olarak satmanın indinde birgeniş ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, birgeniş üretici tarafından saten gecelik, külot-sütyen zümreı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçbeyı olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak akseptans edilen ancak tedricen liberalleşmeye sahih revan seks oyuncaklarının satın aldatmaınmasıyla ait olarak tabu yadımlamaının sınırlarını tartışmak ve mevzuya vuzuh sağlamak ciğerin adidakileri okumanızda kâr var.

Seks oyuncağı olarak değerlendirilen ürünlerin kimiları kategorileri içinde özellikleri açısından başkalık gösterse de ana temellıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden destelamalılar
Fetiş ürünler veya BDSM
Fantezi giyim
Bütün seks oyuncakları uslu başına veya bir partnerle her yaştan benibeşer tarafından çok yalnızçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar içinde günümüzde ve cihan genelinde en çok satın aldatmaınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Kimilarına göre seks oyuncakları sıhhatsiz, utanç verici veya çevreye zararlı olarak görülebilirken kimilarına göre ihtiyaç, hayata renk dâhil etmek ciğerin bir aracı olduğunu söyler.

Utanç, kendini yetersiz hissetme duygusu veya mağazada aşina birileri ile karşılaşma tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı soğuk kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara tropizm bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop aksatalerinde kapalı olduğu ciğerin satın aldatmaırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak veya ihlal etmekten tabiat kayran tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziki mağazalarının olması önemlidir.

Utanç yaşamak, tabularla yaşamak temelı seks oyuncağı aksatalerinde hüsranla skorlanabilir. Ürünü genel ağ sitesindeki görseline bakarak bağışlamak, meselelevselliği için veri edinmeden satın bağışlamak, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açmış olduğunızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-kâr siteleri ürünlerin ilimlı resimlerini, videolarını ve meşruhatını çok safi yayınlamalı ve menfilik yaratacak neticelerin önüne geçebilmek ciğerin yetişkin çaba tüketme etmelidirler. Başkaca; çıktı vüruten teknoloji ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, ovalan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları ciğerin seks shoplardan aldatmaışveriş daha kolaylık ve abat olmaya temelladı.

Zamanında seks oyuncağı kullananların sapkın olduğu, seks dirimında yaşanmış olan sorunların tartışılması, işşulması utanç duygusunu zaitrdığı ciğerin ihtiyaç olsada satın aldatmaımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki günümüzde bu düşüncelerin yanlışlığına kanı getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan rahatlıkla alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanmış olan olumsuzluklar sıhhat problemi olarak akseptans edilir, insanlar cinsellik ve sekste denktaş haklara sahiptir. öbür taraftan, muhafazakar kültürlerde; cinsellikteki farklı gereksinimler aktöresel bir sorundur, cinsiyete göre cinsî fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, cinsî refah düzeyi daha düşüktür ve seks, cinsellik olarak akseptans edilmez.

Hanımlar, sex shop aksatalerin, fiziki mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Hanımlar cinsî hayatlarını renklendirmek, dirimına faallık dâhil etmek, daha güzel bir orgazm yaşamak veya seksi iç çyalnızşırları ile cezbedici bir eğin sergilemek ciğerin sex shoplardan aldatmaışveriş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde temelı yasalar doğrultusunda mağaza konumu, ürün tanıtımı, müşterilere erişimı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 yaş altı bireylerin sex shoplardan aksatai memnu olup çevrimiçi sitelerin girizgâhinde bu uyarı strüktürlmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziki mağaza olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını esirgemek adı altında faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının teknoloji ile buluşmasından sonra yetişkin vürutmeler ve cinsî uyarıların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler diye korktuğum sahih olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanları seks yaparken farklı ve heyecanlı seks yaşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile ait aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve hatta sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bizlere veremedikleri uslu şey kaldı o da ihtisas. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz veya daha önce hiç yaşamadığınız seks yaşamınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile bile size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, meseleleyişleri, sizin aptalfedemediğiniz noktalara erişimı ile vücudunuzun tabiat haritasını çıkarmakta olabildiğince yüksek ürünlerdir. Oyuncaklar ile aptalfettiğiniz noktalar veya hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları isteyerek ve ona göre aksiyon ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi daha sık seks yapmaya ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks yaşamınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi aptalfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu meselein en kolaylık yolu. Başkaca seks esnasında flört etmek çok önemli. Sakın muhabere kurmaktan ve işşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks yaşamınızı en faik seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks hayatının ne derece rahatsız edici olduğunu. Fakat aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, veya bir penis vecihüğünün penisinizi sıkarken muattalbağışlamak ciğerin ciğerinizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanmış olan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Cinsî haz ne yapmış olursanız strüktürn seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Hiçbir handikap tanılamamadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı uyarıcı seks oyuncakları daha güzel seks yaşantısının vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak güzel bir seksin sonu güçlü bir orgazm ile skorlanır. Kendinizi ve partnerinizi aptalfettikten sonra seks yaşamınızdaki sıklık ve her seferinde olumlu sonuç aldığınızda iyiki bu ovayı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir