Fetiş Ürünleri

JARTİMevzi NEDİR?
Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz altı evet da diz üstü giyilen çorapları markajcı elastik şerit ve bantlara verilen isimdir. önceleri erkek iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Hasetmüzde çoğunlukla bayan iç giyim ürünü olarak üretilse bile rical ciğerin üretilen daha dümdüz modelleri bile mevcuttur. Orantı Çağ dönemlerinde Avrupalı rical çoraplarının dunya kaymasını engellemek ciğerin elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde eksikli vücudunda bacağın da bir şehvet aracı olduğu ayyaşfedildi. Ve bu kakımırdan sonrasında kadınlar tarafından da kullanılmaya kellelandı. Hatta unutulmaya beniz tutmuş bir batı geleneğine gereğince, düğünden sonrasında gelinin jartiyeri degaje arttırma ile satıa sunulur ve yeni evlilere maddi dayanak esenlanırdı. Bir gayrı Avrupa geleneğinde ise, gelinin çciğerek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine çın fırlatması o dönemlerde jartiyer ile birlikte gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan toyler eğlence raksında çiftlere zevcelik eylemek zorunda idi. 1960’lı yıllarda basılan birgani erkek dergisinde eksikli vücudunu gösteren fotoğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek üzere iç giyim ürünlerinden sonrasında jartiyer bile mevzi almaya kelleladı ve günümüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle birlikte kullanılır hale geldi.

En çok yeğleme edilen rengi evveli bile olduğu üzere beyazdır. Siyah ve pembe üzere renkleri bile kabul görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler olabilir olduğu derece nezaketli olmalı ki, dış kıyafetten belirli olmaması ve giyen kişyararlı keyifsiz etmemesi gerekir. Moda kolü daha çok jartiyeri yek pasaj olarak satmanın beraberinde birgani ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, birgani üretici tarafından saten gecelik, külot-sütyen trupı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçkakımı olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak kabul edilen fakat zamanla liberalleşmeye çın revan seks oyuncaklarının satın hileınmasıyla müntesip olarak tabu yıkımının sınırlarını tartışmak ve konuya mesafe sağlamak ciğerin dundakileri okumanızda fayda var.

Seks oyuncağı olarak bileğerlendirilen ürünlerin bazenları kategorileri zarfında özellikleri açısından tadil gösterse bile ana kellelıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden destelamalılar
Fetiş ürünler veya BDSM
Fantezi giyim
Tüm seks oyuncakları yek başına veya bir partnerle her evetştan âdem tarafından çok ammaçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar zarfında günümüzde ve dünya genelinde en çok satın hileınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Birtakımlarına gereğince seks oyuncakları yarım, utanç donör veya çevreye zararlı olarak görülebilirken bazenlarına gereğince ihtiyaç, hayata renk ulamak ciğerin bir aracı bulunduğunu söyler.

Utanç, kendini kifayetsiz hissetme duygusu veya mağazada yâr birileri ile maç tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı antipatik kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara doğrulum bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop alım satımlerinde duyurulmayan olduğu ciğerin satın hileırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak veya ihlal etmekten tat düzlük tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziksel mağazalarının olması önemlidir.

Utanç taşımak, tabularla geçmek temelı seks oyuncağı alım satımlerinde hüsranla gerilanabilir. Ürünü internet sitesindeki görseline bakarak kabul etmek, işlemlevselliği için marifet edinmeden satın kabul etmek, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açtığınızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-kâr siteleri ürünlerin ayrıntılı resimlerini, videolarını ve meşruhatını çok net yayınlamalı ve menfilik yaratacak neticelerin önüne geçebilmek ciğerin mehabetli çaba kullanma etmelidirler. üste; daha çok gelişen teknoloji ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, hatlan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları ciğerin seks shoplardan hileışdataş daha amelî ve geniş olmaya kelleladı.

Bir zamanlar seks oyuncağı kullananların sapkın olduğu, seks canında yaşanmış olan sorunların tartışılması, süjeşulması utanç duygusunu pozitifrdığı ciğerin ihtiyaç olsada satın hileımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki günümüzde bu düşüncelerin sakimlığına inanma getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan haydi haydi alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanmış olan olumsuzluklar mizaç sorunu olarak kabul edilir, insanlar cinsellik ve sekste eşit haklara sahiptir. özge taraftan, muhafazakar kültürlerde; cinsellikteki farklı gereksinimler sağtöresel bir sorundur, cinsiyete gereğince seksüel fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, seksüel refah düzeyi daha düşüktür ve seks, cinsellik olarak kabul edilmez.

Hanımlar, sex shop alım satımlerin, fiziksel mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Hanımlar seksüel hayatlarını renklendirmek, canına etkililık ulamak, daha yararlı bir orgazm geçmek veya seksi iç çammaşırları ile cezbedici bir cisim sergilemek ciğerin sex shoplardan hileışdataş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde temelı yasalar doğrultusunda salon konumu, ürün tanıtımı, müşterilere erişimı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 evetş altı bireylerin sex shoplardan alım satımi yasak olup çevrimiçi sitelerin duhulinde bu uyarı dokumalmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziksel salon olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını muhafaza etmek adı şeşnda faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının teknoloji ile buluşmasından sonrasında mehabetli gelişmeler ve seksüel uyarıların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler diye korktuğum çın olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanları seks yaparken farklı ve heyecanlı seks evetşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile müntesip aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve ayrıca sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bizlere veremedikleri yek şey kaldı o da ihtisas. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz veya daha önce hiç evetşamadığınız seks yaşamınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile birlikte size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, işlemleyişleri, sizin ayyaşfedemediğiniz noktalara erişimı ile vücudunuzun tat haritasını çıkarmakta bayağı yanık ürünlerdir. Oyuncaklar ile ayyaşfettiğiniz noktalar veya hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları isteyerek ve ona gereğince akım ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi daha kesif seks hayata geçirmeye ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks yaşamınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi ayyaşfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu işlemin en amelî yolu. üste seks sırasında geçerli olmak çok önemli. Zinhar haberleşme kurmaktan ve süjeşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks yaşamınızı en faik seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks hayatının ne derece keyifsiz edici bulunduğunu. Yalnız aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, veya bir penis benizüğünün penisinizi sıkarken münhalkabul etmek ciğerin ciğerinizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanmış olan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Seksüel haz ne yapmış olursanız dokuman seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Hiçbir köstek teşhismadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı münebbih seks oyuncakları daha yararlı seks evetşantkaloriın vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak yararlı bir seksin sonu müşküllü bir orgazm ile gerilanır. Kendinizi ve partnerinizi ayyaşfettikten sonrasında seks yaşamınızdaki sıklık ve her seferinde artı sonuç almış olduğunızda iyiki bu hatyı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir