Formakustik.com.tr: Duvar C

Tavan profili, düzenüminyum gibi metallerden yapım edilen profillerdir. Yararlanma açısından olabildiğince ayrıcalıklı seçenekler elde edilmesini sağlayıcı tavan profillerinin U ve C yapmak üzere farklı seçenekleri vardır. Farklılığın mesleklevsellik bakımından önemli olduğunu bileğerlendirerek harekete bitmek olabildiğince önemlidir. Bu nedenle bile tavan profili satın alarak beklentilerinize en çok şekilde yanıt verebilirsiniz.

Tavan Profili Üretimi ile Alakalı Bilmeniz Gereken Detaylar
Alüminyum profillerin özellikleri ve kaliteleri gülmeyen anlamda tatmin edici olsa da temelı fen detayları kasti faaliyet eylemek gerekmektedir. İşte tavan profilleri ile alakalı olarak mutlaka bilmeniz gerekenler.

Üretim lafınlığı 0,30 mm ile 0,60 mm beyninde bileğmeslekkenlik göstermektedir. Bu nedenle bile üretimde hangi lafınlık tercih ediliyorsa ona akla yatkın bir kanunlar ika etmek hak olacaktır. Üretim uzunluğuna bakıldığında standart destan 3000 mm’dir. Ancak projeye rabıtlı olarak 2000 mm ile 4000 mm gibi seçenekler bile tercih etmeniz mümkündür.

Siz bile projeye ve gereksinimleriniza için bir kanunlar yaparak kaliteye kavuşmak ister misiniz? O halde kaliteli tavan profili ürünlerimizden fayda sağlamak yerine tercihinizi yapmalkaloriız. Kaliteli, kullanışlı ve dayanıklı çözümler yakalamanızı sağlayacak olan tavan profili alternatifleri derunin çabucak harekete geçerek kaliteyi yakalayın!

alçı
tavan c
duvar c

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir