hostingadresi.com: Reseller

Paylaşımlı hosting adı da kullanılmaktadır, bu tür sistemlerde uslu bir anonsör üzerinde, sunucunun bant rahatliği ve fiziki gücüne bakarak bir tomar skorda hosting barındırılabilir, hanek gelimi ortalama bir konut bilgisayarından oluşturulacak bir anonsör 100 sayı linux hosting barındırılabilirken markalı ve anonsör olarak üretilmiş özel makinalarda sitelerin ölçün ve faziletli yoğunluklu olmadığını düşünürsek 1000’den bir tomar hosting hesabı açılabilir.

Co-Location / Anonsör Bulundurma
Bu hizmette hizmeti anonsör bant rahatliği evet da yoğunluk, şayet var ise cazibe ücreti şayet talep ediliyorsa kurulum ücreti olarak temin edersiniz, kurulacak mukayyetm ve lisansların da ücretleri anlaşferment rabıtalı olarak sizin hakkındalamanız gereken ücretlerdir, bunun dışında fiziki olarak sunucuyu çhileışır durumda data centera teslim kılmak durumundasınız.

Reseller / Bayi
Shared hosting / Ortaklaşa sunucularda da bu iş sunulabilir, gene almış olduğunız hosting paketi bayi paketi evet da reseller adı şeşnda bulunmakta ve fevkda yazdığımız paylaşımlı hosting sunucularında kullanılmaktadır, burada uslu nüans size ilişik bir sınır dahilinde bir den bir tomar hosting hesabını kendi panelinizden kendi kendinize açabilmenizdir.

Dedicated Hosting / Kiralık Anonsör
Bu hizmette talep ettiğiniz anonsör anlaşmanıza rabıtalı olarak sizin adınıza temin edilir, bazı firmalar bu hizmetin anlaşmasını anlaşma bitiminde sunucunun size ilişik olacağı tahüdünü verebilirler, düzgülü şartlarda fiziki makinanın ortalama maliyetini ve buna rabıtalı olarak bant rahatliği ve cazibe ücretini ayrıca ödersiniz.

Virtual Dedicated Hosting / Tahminî Kiralık Anonsör
Bu hizmette talep ettiğiniz anonsör anlaşmanıza rabıtalı olarak sizin adınıza fiziki bir anonsör üzerinden referans paylaşımı yöntemi ile sağlanmaktadır. Burada kullanacağınız referans CPU, RAM ve HDD olarak size berlitilmekte ve fiziki anonsör üzerinden size ayrılmaktadır.

hosting

sanal sunucu

reseller

tema

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir