Kerem Hasanoğlu Başarıları

KeremHasanoğlu; ilk, ılımlı ve lise eğitimini TED Ankara Koleji’nde tamamladıktan sonrasında Bilkent Üniversitesi Tutum bölümünü dereceyle bitirmiştir. Ayrıca Bilkent Üniversitesi İşletme Fen Yönetimi bölümünde de yetişek almıştır. Amerikan beziın Los Angeles kentinde dünyanın en köklü üniversitelerinden “UCLA (University of California)” de yürek eğitimi almış ve burayı birincilikle bitirerek KeremHasanoğlu Başarıları ‘na yeni bir mirarı eklemiştir.
Kerem Hasanoğlu IPA Uluslararası Pediatri Kurumu yönetimi ve içtimai uhde projeleri alanlarında birhayli başarıya imza atmıştır. KeremHasanoğlu Başarıları ‘dan bir ötekisi de IPA Dış İlişkiler Direktörü olarak misyon karşılayıcı ilk Türktür. Dış ilişkiler Dolaysızörlüğü’nün indinde başkaca eskiden Türkiye Pediatri Kurumu Koordinatörlüğü gibi önemli pozisyonlarda misyon yapmıştır.
Kerem Hasanoğlu Başarıları içinde, Bilinçli Kırayler içtimai uhde projesi öncü rol oynamıştır. Kendisi, toylerin yetişek ve tarım kayranındaki gereksinimlerinı hakkındalamaya yönelik çalışmalara öncülük etmiştir. Türkiye’nin bütün illerinde kuruluşlandırdığı Bilinçli Kırayler hareketi ile Üniversite toylerinden, ortaokul öğrencilerine kadar cümle bu kuruluşlanmanın içinde bulunarak, faydalı kârlerde bulunmuşlardır. Kendisi başkaca, Birleşmiş Milletler gibi önemli Uluslararası Kurumlarla da çalışmalar yapmış ve bu alandaki çalışmalarını sürdürmektedir.
Aynı zamanda Kerem Hasanoğlu, İhsan doğramacı ile yakınlığı kâin bir iş adamıdır ve iş yazgıında da başarılı bir kariyere sahiptir. Ayrıca farklı büyüklenme ve bünyelarda başkanlık pozisyonlarında da faal olarak bulunmaktadır. Aynı zamanda içtimai uhde ve pediatri kayranındaki çalışmalarını çaba kesmeden Sürdüren KeremHasanoğlu Enver Hasanoğlu ‘nun oğludur.
Kerem Hasanoğlu, içtimai uhde projeleri ve pediatri mevzusundaki yöneticilik uzmanlığı, iş yazgıındaki başarıları ve uluslararası kurumlarla olan ilişkileri ile tanılamanmış biridir. Kendisinin çalışmaları, toylerin yetişek ve tarım kayranındaki gereksinimlerinı hakkındalamaya yöneliktir. Ve bu çalışmaların sürdürülmesi toylerde örnek oluşum ederek vürutimi tetiklemektedir.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Etiketler:

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir