MedreseRadyo Risale i Nur

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine hız kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo yapıtı ve çeşitli dillerde risale i nur video,vecize,podcast,radyo vb gereksinimlerinizı ağız ağıza katlayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe üzere bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta hizmet veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store üzere tatbikat marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Hassaten internet sitesi üzerinden ait taksimmleri görüşme ederek ücretsiz şekilde hizmet alabileceğiniz bir çok özellikte bulunan. Latin ABD, Avrupa, Asya üzere bir çok kıtada tatbikat üzerinden neşriyat yapan tatbikat yevmi yüzlerce sayaç dinlenerek önem simaünde İslamiyet’in elan hızlı tanınmasına vasıta ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo aracılığıyla kuruluşlarak insanlara ulaştırılması boşlama edilmiyor. Sizde memleket dışında yaşayan yakın arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını referans ederek onlara bu mevzuda yardımcı olabilirsiniz.

Hassaten MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile ait videolar yayınlar yaparak memleket dışında bir çok insanın İslamı aşinalık noktasında bir köprü vazifesi kuruluşyor. Bilindiği üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epey kelam ettiriyor. Eserin bu denli tesirli olduğu bilindiği kucakin tatbikat ve özge dijital yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur video indirmek yahut koşmak isterseniz muhakkak MedreseRadyo uygulaması ve internet sitesini görüşme etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça kelam ettiren tatbikat bayağı görülmeye kadir. İnternet sitesi ağız ağıza hareketli uyuma iye ve bir çok yabancı dilde hizmet verdiği kucakin sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Doğrusu hali hazırda internet sitesi kalıcı vüruttirilmekte ve kullanıma elan elverişli bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size ünlü risale i nur çaldatmaışmalarının kalitesinden bahsetmek istiyorum. İtalyan selen artistmız Max aynı zamanda İtalya’da temaşa eğitimi almış bir zanaatçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde aldatmaıyoruz. İspanyolca ünlü risale i nur’da ise gene bu şekilde en nitelikli seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en uygun şekilde söz gelişi edilmeye çaldatmaışılmaktadır.

Zaman içinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce insan hem yararlanma etmekte, hemde uygulamadan en uygun şekilde faydalanmaktadır. Doğrusu tatbikat marketlerden bakmış olduğunız dönem uygulamanın benekının ve indirilme nicelikının ne denli erdemli olduğunu görebilirsiniz. Buda eyitmek oluyor ki MedreseRadyo uygulaması kayranında bayağı iyi bir iş çırefikap insanlara en uygun şekilde hizmet vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir