Mega Serisi Gübre Serpme Makinaları

Üçesasak Kültür, ziraat makineleri kesimünün önde mevrut üreticilerinden biridir ve
Gübre Serpme Makineleri, Ot Derç Tırmıkları, Traktör Kayırıcı Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Ağızotu Katışık Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Bant makineleri muhtevain ürettiği üstün kaliteli çözümleriyle tanılamanır.

Tarım Makinaları

Kültür makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve ihtiyaçlarına munis olarak üretim yapmalarına yardımcı olur. Reva maşa ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan yerinde besin üretimi, giyecek ve tahaffuz zeminını sağlamlayamaz. Yüzlerce yıl önce tüm insanlar ilkel ziraat halletmeye esasladı ancak günümüzde toplumun sadece çok küçümencik bir kısmı(vürutmiş ülkelerde) toplumun tümünün ihtiyacını karşılayacak zirai üretimle meslekmaktadır. Makine ve ekipmanlar buna olanak tanılamamaktadır. Türkiye, ziraat ve ziraat makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Küsurat dilek ve ziraat kesimünün gittikçe çeşitlenmesi, ziraat makinelerine olan ihtiyacın da artmasına illet olmuştur. Uygulayım bilimi ile beraberinde vüruten ziraat makineleri, ziraat aletleri, kendiliğinden ve yardımcı ziraat makineleri kadar ekipmanlar ziraat sanayisini canlandırarak süreklilığını sürdürmesinde önemli avantajlar elde etmiştır. Kültür makineleri, kullanılan amaca ve alana nazaran değişiklıklar göstermektedir. Kültürı kolaylaştıranbu makineler sayesinde üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi de önemli ölçüde rahatlamaktadır. Başkaca sadece ziraat kesimü değil, ülkenin dış satım hacmi de gittikçe artmaktadır.

Üçesasak Kültür , 2016 yılında kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik çağdaş üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, kalifiye iş gücü ve mürtefi üretim kapasitesi eşliğinde yerli üretim gücüyle müşterilerine en dobra hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çtuzakışanı ile dinamik ve ferlü sima deposuna malik olan Üçesasak Kültür, düşüncemdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere denli tüm çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi güzeşte otomobil üretimi ile 15 ’i aşkın ülkeye dış satım gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine katma kırat sağlayıcı Üçesasak Kültür; kalın Ar-Ge çtuzakışmalarının ışığında, sonra teknolojiyle standartlarını daim yükseltmektedir. Geceli gündüzlü gelişim ve sıfır suç üretim sistemi, Üçesasak Kültür ürünlerinin hem diyar zarfında hem de diyar dışında güvenilerek kullanılmasının esaslıca nedenidir. Üçesasak Kültür, kaliteli ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunduğu tüm sektörlerde soyıtlamıştır.

Üçesasak Kültür olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi de “Gübre Serpme Makinalarıdır”. Gübre serpme makinası gübrelerin munis ve dengeli bir şekilde tevziını sağlamlar.
Gübreyi yerinde ve yakınlarında bir şekilde toprağa serpebilen Gübre Serpme Makinası ile abes gübre kullanmaı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve velut bir şekilde dağıtabilirsiniz. Gübre Serpme Makinaları sayesinde toprak üzerinde elan az efor kullanma ederek çok elan sağlamlıklı muamele yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın abes olarak sıkışmasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Gübre Serpme Makinası sayesinde çok elan sağlamlıklı sözır ve toprağınızdan elan bir araba yemiş ve sebze elde etmenize yardımcı olur.
Gübre serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması muhtevain kullanılan miktarların sağlamlıklı bir şekilde ayarlanması sağlamlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden elan velut bir şekilde yetişmesini sağlamlamaktadır.
Özellikle de toprağın ve bitkilerin en önemli gereksinimlerı olan gıda maddelerini sağlamlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapısının iyileştirilmesine katkı sağlamlarken hem de bitkilerde vürutimin hızlandırılmasını sağlamlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu denli katkı sağlayıcı gübrelerin kullanmaı dair çok önemli ve nazarıitibar edilmesi gereken bir öge bulunmaktadır.
Bu öge gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Gübre Serpme Makinası sayesinde gübreyi toprağa elan homojen dağıtarak elan velut özetlar elde edebilirsiniz.

Üçesasak Kültür olarak bir başka ürünümüz olan Traktör Kayırıcı Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine dökmek mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi zemin seviyesinden dökmek ve muntazır bir damperli kamyona evet da peyda bir hendek kazısına tevdi etmek muhtevain münteşir olarak kullanılır. Kayırıcı yükleyici ile beraberinde bir malzemeyi yere itmeden dökmek mümkündür. Kayırıcı yükleyiciler genellikle istiflenmiş olan bir malzemeyi zemin seviyesinden dökmek muhtevain kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona yahut hendek kazısı kadar alanlara tevdi etmek muhtevain yeğleme edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere geçerli eğin yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı kadar sebeplerden ötürü yeğleme edilebilir. Traktöre çıeşlabilir bir destelantı parçbirliı üzerinden monte edilmekle beraber yükleyici kovası değteamültirilebilir ve birhayli ağababaşmanla da kocaletilebilir. Asıl üstelikşenler genellikle hidrolik üstelikşenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem de şanzımanı çtuzakıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da davranış ettirilir. Teleskopik yükçülara nazaran oldukça bağan maliyetleri ve çok uygunlükleri de eğin yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör eğin yükleyiciler muhtevain yeğleme edilebilecek birhayli üretici ve satıcı şirket bulunmaktadır.
Satın çalım gerçekleştirirken üretici firmaların yeğleme edilmesi hem eder hem de kalite olarak kazanım sağlamlayabilir.
Üreticilerden satın bazı üründe özelleştirme olanakı da sunmaktadır.
Kültür makineleri kesimünün önde mevrut üreticilerinden Üçesasak Kültür’ın eğin yükleyici modellerini genel ağ sitemizden inceleyerek bili sahibi olabilirsiniz.

Ot Derç Tırmığı biçilmiş sap, yonca, ot, çkocaoğlanr ve benzeri yem bitkilerinin tahsil ve balyalama teamüllemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu mimarilması teamüllemlerini sağlayıcı bir makinedir. Üçesasak Kültür olarak Ot Derç Tırmıkları da ziraat makinalarımız arasında bulunmaktadır. Ot Derç Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Derç Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Derç Tırmığı , 8’li Askılı Ot Derç Tırmığı , 10’lu Askılı Ot Derç Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Derç Tırmığı , 10’lu Tekerlekli Çekilir Ot Derç Tırmığı olarak 6 temel gruba ayrılır.

Ağızotu muhtelit makinası, besi hayvancılığı yahut benzin hayvancılığı karşılayıcı çiftçiler ve üreticilerin hayvanları besleme esnasında iş abraünü azaltacak bir makinadır.
Hayvan beslenmesi esnasında nazarıitibar etmesi gereken noktalar bulunmaktadır. İlk olarak hayvan beslemesine nazarıitibar edilmediği saat hayvanın benzinü ve etinden semere tuzakınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı hayvan besiciliği karşılayıcı çiftçiler ve üreticiler ilk aşama olarak besleme esnasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mısır vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını sağlamlamalıdır.
Bu şekilde hayvan alması gereken tüm besinleri bir numara seferde alabilir ve elan dobra beslenebilir. Ağızotu karmanın mimarilması hayvanın tüketmesi gereken tüm besinleri bir araya getirerek elan dobra beslenmesine böylece elan bir araba semere almanızı sağlamlar. Askılı Tip ve Çekilir Tip ile beraberinde Ağızotu Katışık Makinaları da Üçesasak Kültür olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçesasak Kültür olarak emlama makinalarımızdaki kalitemiz de her ürünümüz de olduğu kadar en üst düzey kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Asılır Tip (ölçün) , Asılır Tip (Hidrolik) , Asılır Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi mimarisı ensesi kalın ve velut bir zirai üretim muhtevain önemli avantajlar sunarken jeopolitik konumu da dünya ziraatı muhtevain önemli bir köprü teamüllevi görmektedir.
Tarımsal üretim değeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin elan dobra durumlara gelmesi muhtevain zirai dış satım noktasında Üçesasak Kültür olarak tüm çtuzakışanlamış olurımızın ulamasıyla beraberinde
Üçesasak Kültür kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Tarım Makinaları ve de daha fazlası için: https://ucbasaktarim.com/

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir