Okeyde Rakip Okumak: İşe Yarayan İpuçları

www.okeydeyim.com.tr, Türkiye’bile en eksiksiz mobil okey oyna platformlarından biridir. Kullanıcılar, masa oyununa dublör şekilde, canlı okey oyunlarına taşlıklabilirler. Belli bir süre içinde en çok puanı toplayan nüfus, oyunu kazanır. Bunun taliı nöbet, birkötü mobil yürütüm da okey oynama olanakı sunmaktadır.

Okeydeyim uygulaması, her yaştan insanoğlunun güzeluna gidecek bir görünüme sahiptir. Kaydolmak ve oynamak ücretsizdir. Bir kaşkariko oynamayı intizar etmek çok uzun sürmez ve rakiplerle online olarak oynama şansı vardır.

 • Farklı ne mobil okey icraatı var?
 • En popüler icraat nelerdir?

Mynet Okey, mobil cihazlarda indirilebilen en popüler aparey okey oyunlarından biridir. Seçebileceğiniz birkaç farklı kaşkariko modu bulunmaktadır ve lüzum ihvanınızla lüzum gariplarla oynayabilirsiniz. Hem Android hem bile IOS cihazlar midein mevcuttur.

Okey Plus, üzere her okey oyuncusunun hileışkın başüstüneğu bir kaşkariko unvanına sahiptir. Başarılı bir yürütüm olan Okey Plus, 4 milyondan bir tomar anatomi aracılığıyla indirilmiştir. İki seçeneği vardır: düzgülü okey ve dolaşma okey. Hem Android hem bile IOS midein uyumludur.

Infaz İsmi Kullanıcı Yorumları
Okeydeyim 4,6
Mynet Okey 4,2
Okey Plus 4,4

Mobil okey oynamak artık çok elan kolaylık ve elan ucuza mal oluyor. Kendinizi hazırlayın ve birbirinden gır gır mobil icraat ortada kanunlar yaparak okey keyfini yaşayın!

Canlı Okey Oyna: Turnuvalara Tıkızl, Ödüller Kazan!

Okey, Türk ekinü midein son rütbe önemli bir kaşkariko haline mevruttir ve binlerce anatomi aracılığıyla oynanmaktadır. Okey, çoğu kez arkadaşlarla beraber evde oynanır, fakat online platformlarda da oynanabilmektedir. Bununla bile, yalnız canlı okey oyna seçeneğine mevla olan birkötü farklı ortam da mevcuttur. Canlı okey turnuvaları, okey oyuncularının kabiliyetlerini göstermeleri midein eksiksiz bir fırsattır ve aynı zamanda ödüller edinim şansı da sunmaktadır.

Canlı Okey Turnuvalarına Tıkızlın ve Ödüller Kazanın!

 • Okey oyuncuları, canlı okey turnuvalarına katışmak midein birkötü farklı seçeneğe sahiptir. Özellikle, www.okeydeyim.com.tr gibi birkötü farklı ortam, canlı okey turnuvaları düzenlemektedir.
 • Bu turnuvalar çoğu kez muayyen bir ücret katlığında düzenlenirken, bazı platformlarda ücretsiz turnuvalar da mevcuttur. Ücretsiz turnuvalar her mevsim ödül mideermese bile, ücretsiz deneyim kazandırmaları açısından yarayışlıdır.
 • Canlı okey turnuvalarına katışmak, okey oyuncularının deneyimlerini ve kabiliyetlerini vüruttirmelerine imkân tanılamar. Ayrıca turnuvalarda ödül edinim şansı, insanların bu turnuvalara taalluk göstermelerinin asıl nedenlerinden biridir.

Canlı Okey Turnuvalarında Yenmek İçin Püf Noktaları

 1. Canlı okey turnuvalarında muvaffakiyetlı olmanın en eksiksiz yollarından biri, okey oynamak midein lazım olan kuralları tam olarak anlamaktır.
 2. Bir vesair önemli faktör ise, okey oyuncularının son rütbe sabırlı ve titiz olmasıdır. Okey oynarken sabırlı tutmak, oyuncuların güzel hamleleri yapmalarına ve hataları azaltmalarına yardımcı kabil.
 3. Aynı zamanda, canlı okey turnuvalarına taşlıklmadan önce, okey oyuncuları stratejilerini vüruttirmeli ve vesair oyuncuların hamlelerini elan eksiksiz anlamak midein rakipleri analiz etmelidirler.

Canlı okey turnuvalarına katışmak, okey oyuncularına harika bir deneyim sunar ve aynı zamanda kabiliyetlerini ve stratejilerini vüruttirmelerine bile yardımcı olur. Bu nedenle, herhangi bir okey oyuncusu, canlı okey turnuvalarına taşlıklmayı denemeli ve ödülleri edinim şansını yakalamalıdır.

Online Okey Oyna: Ücretsiz Okey Oynama Siteleri Hangileri?

Online Okey Oyna: Ücretsiz Okey Oynama Siteleri Hangileri?

Okey oynamak isteyenlerin internete yönelmesiyle bile, online okey oyunlarının popülerliği arttı. Çoğu nüfus, evlerinden çıkmadan okey oynama fırsatını rahatlıkla bulabiliyor. Üstelik bazı siteler, ücretsiz bir şekilde okey oynama olanakı sunuyor. Bu kırda, www.okeydeyim.com.tr gibi birkötü online okey platformunu aptalfedeceğiz.

www.okeydeyim.com.tr gibi siteler, en müstehap masa oyunlarından biri olan okeyi genel ağ üzerinden oynamanın en kolaylık yolu haline geldi. Bu sitelerde, mobil telefonlar ya da bilgisayarlar aracılığıyla okey oynamak mümkün. Farklı okey seçenekleri ve turnuvalar da bulunan. Ayrıca, sefer esnasında ya da beklerken mevsim öldürmek midein ideal bir kaşkariko okey.

 • Okey Club
 • Sahne Salonu
 • Mynet Okey
 • Sahne Gemisi
 • Tamamı Okey

Bu siteler ortada Okey Club, en popüler seçenekler ortada bucak almaktadır. Burada okey oynayarak farklı seviyelerdeki rakiplerle konkurabilirsiniz. Bilim konkurmaları, çekilişler gibi etkinlikler bile burada düzenleniyor. Ayrıca, yeni üyelere ücretsiz okey oynama fırsatı da sunuluyor.

Sahne Salonu ise, kaşkariko oynarken kazanabileceğiniz ödülleri barındıran bir şehir olarak öne çıkıyor. Aynı zamanda burada okey eğitimi kullanmak da mümkün. Kendi kaşkariko salonunuzu oluşturabilir ve ihvanınızla okey oynayabilirsiniz.

şehir Özellikleri Ücretli mi?
Sahne Gemisi Zamkinos ruhlusı düzlemı ile uyanıklık çeker Faydalı
Tamamı Okey Oyunculara çeşitli bonuslar, hediyeler verir Faydalı
Mynet Okey Canlı okey turnuvaları ve yüzlerce kaşkariko seçeneği vardır Ya (muayyen seçeneklerde)

Levha üzerinde görüldüğü üzere; ücretsiz okey oynama siteleri bile bulunan olsa da, bazı sitelerin muayyen seçenekleri midein ücret istek ediyor. Bu nedenle önceden muayene yapmakta fayda var.

Bu sitelerde okey oynarken, döneminızın çoğunu eğlenerek geçirebilir, aynı zamanda rakiplerinizi yenerek ödüller kazanabilirsiniz. Okeyi seven herkes, bu sitelerde kendi seviyesine şayeste rakipler ile rahatlıkla konkurabilir.

Okey Kesinlikle Oynanır? Kuralları Ve Püf Noktaları

Okey, Türk ekinünde berenarı popüler bir masak oyunu olarak bilinir. Oyunun baz amacı, oyuncuların ellerindeki taşları belirli bir düzen içinde dizerek rakiplerine karşı kazanmaktır. Okey nasıl oynanır, oyunun kuralları ve püf noktaları nelerdir? İşte tüm detaylar.

Okey Oyna: Okey oynamak midein öncelikle bir grup okey taşı ve minimum iki aktör gerekmektedir. En bir tomar dört oyuncuyla da kaşkariko oynanabilir. Oyuncular masanın çevresine otururlar ve her birine 14 taş dağıtılır. Geriye kalan taşlar üzerine kapalı şekilde bir taş konulur, bu taş “ihtiyat taşı” olarak adlandırılır. Sahne başlar ve her aktör sırayla taş hileıp elindeki taşlardan istediğini atar.

Okey Taşlarının Dizilimi: Oyuncular ellerindeki taşları toplamda 14 tane seçerek belirli bir düzen halinde dizmelidir. Bu düzen, herhangi bir nitelik ya da hile üzerine atık bir okey taşıyla tamamlanabilir. Toplanan taşlar ise www.okeydeyim.com.tr gibi kaşkariko sitelerindeki gibi sıralanır ve vesair oyuncularla savaş edilir.

 • Okey taşları renklerine bakarak dört farklı grupta toplanır. Bunlar; kırmızı, sarı, mavi ve siyah
 • Okey taşları antrparantez nüshalarının da etkisi şeşnda tutulur ve toplamda 106 tane olan taşlar, her renkte 13 tane nüshalı taş ve aralarında joker okeyi nüshalan taşlardan oluşur.

Okey Püf Noktaları: Okey oyunu midein bazı püf noktaları da mevcuttur. Bunlar;

 1. Birinci lalettayin taş çkullanmak, elan bir tomar hamle şansının olması manaına gelir.
 2. Taşları elan hızlı dizmek midein iki yetersizlik bırakarak toplama onarmak.
 3. İlk doğrudan nüshalı taşlar varsa, bu taşları düzeltmek ve indinde okey taşı bulunamıyorsa bu nüshalara bakarak düzen yapmak.
Okey Taktikleri Sahne İle İlgili Tüyolar
1. Okey Taşlarınızı Dizme Sırasına Gereğince Düzenleyin Eldeki taşlara odaklanın ve rakiplerin hareketlerini izleyin.
2. Jokera Odaklanın Joker taşlarınızı mümkün başüstüneğunca kullanmaya çhileışarak, rakiplerinizin hareketlerini kısıtlayın.
3. Rakiplerinizi İzleyin Vesair oyuncuların oynayacağı hamleleri öngörerek, önemli bir şekilde taşların yerleşimini dokuman.

Okey, keyifli hengâm kaydetmek midein berenarı ideal bir oyundur. Bu nedenle “Okey Kesinlikle Oynanır?” esaslıklı kırmızdan bilistifade, okey oynamaya esaslayabilirsiniz.

online okey oyna
canlı okeye giriş yap


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Etiketler:

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir