pubg mobile hile satın al

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar arasında vaziyet almasının en önemli nedenlerinden biri tıngır ile (UC yöntemiyle) hile ortamında düzenışveriş mimarilabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle hile kucakersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle düzenışveriş yetişmek kucakin oyuna online yöntemlerle tıngır yatırmanız gerekmektedir.

Günümüz Uc yöntemi ile düzenışveriş yetişmek o denli zorlamasız bileğildir. Çünkü bu anlayışlemler dolar kuru üzerinden muamele mimarildığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok şiddetli oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek kucakin evet da oyunda henüz çokça silah gücü gibi hilelere çıbanvurmaktadırlar. Ancak bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü zevat tarafından hazırlandığının ve bu hilelerin kucakine zararlı yazılı sınavmlar yükleye bileceklerini bakış ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu makaslamakmızda Pubg Hareketli oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri kucakin sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler kucakin oyunu henüz oflaz oynamanızı sağlayacak ancak haram olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov gibi hilelere vaziyet verilmiştir. Başkaca bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi gibi hilelere bile vaziyet verilmiştir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri arasında en ağır olan ve hesabınızın banlanmasına niye olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi kucakerindeki sanal paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu sanal paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular hile içinde vaziyet saha kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine çıbanvurmaktadırlar. Ancak bu hileyi kullandıktan sonrasında oyunu oynayıp kazandığınızda almış olduğunız armağanları dahi kullanamazsınız.

Kaşkariko ortamında satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı evet da diğer oyunculardan üstün bir hale gelmenizi sağlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar yalnızca oyundaki karakterinizin görünümünü bileğanlayıştirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri arasında vaziyet saha UC hilesini kullanmamanızı salık ederiz. Bu hileler üçüncü zevat tarafından oluşturulduğu kucakin kucakine zararlı yazılı sınavmlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve içsel beis verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en çok ilişik gkalıntı ve diğer oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, haddizatında hile mimarimcıları tarafından turnuvalar esnasında kül oyuncuların nerede olduklarını izleyicilere benzemek kucakin kurdukları bir sistemdir. Ancak üçüncü zevat tarafından bu düzenek hacklenerek kötü yalnızçlı olarak oyunlarda kullanılmaya çıbanlamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları tecziye etmek kucakin daimî yeni sitemler geliştiriyor ve hilelerin çdüzenışmasını engellemeye çdüzenışıyor. Ancak ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi kucakin her zaman bir kez bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında vaziyet saha duvarların arkasını görme özelliğine iye olurlar. Eğer rakip bir engelın arkasında veya oyunda vaziyet saha dağ ve tepelerin arkasındaysa bu numara sayesinde rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz muhalifsında sizi çelimlü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine için kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en münteşir olan hilelerden biridir. Aimbot yek sözcük gibi görünse bile haddizatında Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, uğur çekmek veya bir nesneyi nişan çekmek mazmunına gelirken Bot kelimesi, bir anlayışin otomatik olarak mimarilması mazmunına hasılat. Bu dü kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise otomatik olarak nişan iktibas mazmunına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir